Header

فروشگاه بوش مهستان

1396/07/15

فروشگاه بوش مهستان

نوع فعالیت : لوازم خانگی

استان : تهران تهران

 
 
 

 

توضیحات:

 

شرکت مهستان اولين مرکز ارائه و فروش برند هاي معتبر لوازم خانگي در سرتاسر کشور تنها اقدام به واردات لوازم خانگي با تکنولوژي روز اروپا نموده و اين کالاها را با قيمت بدون رقابت عرضه مي نمايد. محصولات اين شرکت شامل انواع لوازم خانگي کوچک و بزرگ است که از برند هاي معتبر اروپايي همچون بوش و زيمنس تامين مي گردد.

شرکت مهستان مفتخر است با ارائه خدمات پس از فروش قوي و متمرکز در سرتاسر ايران، خدمات قبل و پس از فروش را به مشتريان محترم عرضه نمايد.

از ویژگی ها و مزیت های رقابتی شرکت مهستان می توان به کادر مجرب، جوان و پر انگیزه و برخورداری از سیستم های نرم افزاری و سخت افزاری پیشرفته، متمرکز و یکپارچه اشاره نمود به نحوی که در مدت کوتاهی از تاریخ تاسیس توانسته طیف وسیعی از مشتریان و شرکای تجاری را با خود همراه و سهم مناسبی از بازار کسب نماید.

شرکت مهستان تنها شرکتی است که برای ایجاد احساس خریدی موفق از یک مرکز معتبر، فروشگاههای عرضه مستقیم خود را "گالری" نامیده و به همین ترتیب تنها شرکتی است که برای نصب و ارائه خدمات گارانتی، هیچ هزینه ای را از مشتری دریافت نمی کند.

 

Robert Bosch1886

 

"شرکت بوش" در سال 1886 توسط رابرت بوش در شهر اشتوتگارت (آلمان) پایه گذاری شد.هدف از تاسیس این شرکت ایجاد پایگاهی برای رسیدگی به علوم مرتبط با مکانیک و مهندسی الکترونیک بود.با گذشت بیش از یک صد سال از تاریخ تاسیس، بوش همچنان با سربلندی و افتخار در زمره شرکت های پیشرو در ساخت لوازم خانگی می باشد.

نام بوش همواره تضمینی بر کیفیت و اطمینان خاطر بر کارکرد عالی محصولات می باشد.